UGames – Jaka to Melodia? Start Ligi!

Przygotujcie się na powrót wyjątkowej zabawy – UGames: Jaka to Melodia!

24 października 2024 roku o godzinie 19:00 startujemy z nowym sezonem ulubionego quizu muzycznego w Klubie Ygrek, przy ul. Polanki 65.  Z nowymi kategoriami i w nowym miejscu czeka Was jeszcze więcej wrażeń i muzycznych emocji!

W tym roku wprowadzamy coś nowego – Ligę Quizową!  Przez cały sezon drużyny będą zbierać punkty, a trzy najlepsze zespoły zdobędą na końcu fantastyczne nagrody. To świetna okazja, aby nie tylko dobrze się bawić, ale także rywalizować i walczyć o tytuł najlepszych znawców muzyki!

Poprzednia formuła “Jaka to Melodia” zdobyła ogromne uznanie, więc teraz wracamy z jeszcze lepszą wersją, aby dostarczyć Wam jeszcze więcej emocji!

Organizatorzy: Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG oraz Klub studencki Ygrek.

Jeśli lubisz muzykę, dobrą zabawę i chcesz wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – nie może Cię zabraknąć! Dołącz do nas, baw się dobrze i pokaż, że znasz wszystkie hity!

Data publikacji: piątek, 11. Październik 2024 - 11:53; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 11. Październik 2024 - 11:54; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska